Başın üzerinde yer alan 32 özel noktaya uygulanan bir enerji seansıdır. İnsanların farklı şekilde işlev yapmalarına, değişimlerine ve hayatlarında olasılıklara açık olmalarına yardım eden bir bilinçaltı temizliği seansidir.

Bedenimizle bağlantılı bu 32 nokta, herhangi bir zamanda yarattığımız veya aslinda bize ait olmayan cocukken anne babamizdan ve gen yoluyla onceki atalarimizdan sosyal yasanti icinde baskalarindan aldığımız; düşünce, fikir, inanç, kalip , kaygi, kisitlama ve görüşleri saklar. Bu noktalar; seans icerisinde access in kendisine ozel sözel prosesleriyle dengelemeye calistigimiz , kaynak olarak tanımladığımız bilgileri iceren bolgelerdir.  Bu nedenle barsların belirli araliklarla seanslarla çalıştırılması, herkes icin bir ihtiyaçtır. belirli araliklarla seans yapildiginda hem o gune kadar edinilen kalip, kisitlama, yargi ve yanlis inanclar ortadan kalkacagi gibi hemde mevcut donem icerisinde yenilerinin olusmasi ve yerlestirilmesi engellenmis olur.

Gozunuzde canlandirmak acisindan icinizden gelen ne varsa ozgurce yapabileceginiz kendiniz olmaktan cekinmeden isteklerinizi ve dusuncelerinizi soyleyebileceginiz, baskalarinin dogrulari ve istekleri ugruna kendi isteklerinizden vazgecmeden surdureceginiz bir yasamin kapisini size aralayan access seansindan bahsediyoruz. Tam olarak kendi potansiyelinizi, secimlerinizi yasayacaginiz ve hayatn  sadece size ozel olasiliklarini yasayacaginiz bir hayata merhaba diyorsunuz.

Bars noktaları; bedeninizle doğrudan bağlantılıdır. Barsların çalışmaya başlamasını takip eden zaman içinde; düşüncelerin, duyguların, hislerin ve enerjilerin hücreler üzerinde yarattığı etkileri de serbest bırakır.

Gercekte sen kimsen o olursun ve kendini ozgurce yasamanin keyfini cikartirsin.

Hayatin tumu bana kolaylik, nese ve ihtisamla gelir.

Bilimsel bir dille anlatmak istersek, Access The

; baştaki 32 noktaya dokunarak hayatınızın o alanını sınırladığımız düşüncelerin elektriksel donanımını temizlemeyi içeren, gercek ve kokten değişime yönelik, uygulamalı bir vücut enerji işlemidir.