-İlişkiler Sınıfı ONLİNE

İnsan yaradılışı gereği erkek ve dişi olarak yaratışmıştır. Yalnızlığı sevmez. Birlikte olduğunda , sevildiğinde, birine güvendiğinde , eşini bulduğunda kendini güvende hisseder huzuru bulur. İki farklı dünyaya sahip iki insanın birlikte geçirdiği zaman ve paylaşımına ilişki denirken kişilerarası anlaşmazlık başladığında ilişki yıpranır.

Kişinin hayatında yaşadığı ilişkilerde hep benzer hikayeler yaşanıyorsa kişinin ilişkilerle ilgili yanlış öğrenilmişlik ve zihin kodları vardır. İlişkilerinde Sürekli aldatılan biri “Aldatmayan erkek/kadın yoktur” demeye başlar.
İlişki yaşadığı kişinin yalan söylediğini yakalayan kişi “herkes yalancı olmuş, nerde dürüst insan” demektedir.

“Onun için neler yaptım ne fedakarlıklar yaptım o ne yaptı en sonunda beni bir anda ortada bıraktı, kaç yıllık ilişkinin ardından beni aldattı, 3 aydır tanıdığı biriyle gitti evlendi hemde benden çok daha çirkin çok daha basit biriyle”….. bu söylemler böyle uzar gider.

Bunların hepsi Yaşanmış olabilir fakat tüm insanların öyle olduğunu söylemek mantıksız ve gerçek dışıdır. Kişinin mevcut yaşadıkları kişinin edinilmiş tecrübesi ve geçmişte yaşadıkları sanki geleceğindede hep aynıları yaşanacakmış gibi kendisini korkuttuğundan başına gelmesinden korktuğu şeyleri sık sık tekrar ederek “ben zaten biliyorum” diyerek adeta beni üzemezsin beni yıkamazsın demeye çalışmaktadır.
Buraya kadar okuduklarında kendini gördüysen sana güzel bir haberim var   İLİŞKİLER sınıfında İlişkilere ait tüm öğrenilmiş , yanlış kodların değiştirilebileceğini Bilmek içini rahatlatacaktır.

İLİŞKİLER  SINIFI PROGRAMI:

 

1. GÜN

– İlk önce kendinizi ve bir ilişkiden ne istediğinizi öğreneceksiniz.

2. GÜN

– Düşünce sistemindeki ilişkilere ait önyargı ve yanlış kodlarını bulacaksın.

 

3. GÜN

– Ruh eşini hayatına nasıl getireceğini Olumlama yapmayı öğreneceksin.

4. GÜN

-Kişilik analizinde hangi tip olduğunu veya ilişki yaşadığın kişinin hangi tip olduğunu öğrenerek ona nasıl davranman gerektiğini öğreneceksin.

5. GÜN

– Çekim yasasını yeni bir ilişki yaratmak için hayatına istediğin ideal eş profilini çekmek için kullanabileceksin.

6.GÜN

– Eril ve dişil enerjinin özelliklerini öğrenerek gerçek ve dengeli bir kadın/erkek nasıl davranmalı öğrendikten sonra hayatında davranışlarını yeniden düzenleyebileceksin.

7.GÜN

– Bilinçaltı kodlarında değersizlik, kurban psikolojisi affetme gibi duygular açığa çıkarsa onları çözümlemeyi öğreneceksin.

 

ÇALIŞMA DETAYLARI

7 günlük çalışma katılım bedeli 200tl dir. Kredi kartıyla ödeme yapmak isteyenler için ücreti 250tl dir.

Derslerin tamamı gün içinde Telegram programı üzerinden iletilir.

Belirli sabit bir saatte katılım gerektirmez.

7 gün sonunda canlı yayınla katılan kişiler İLİŞKİ KOÇU ÖZLEM BAŞAR a sorularını sorma ve eğitimin genel bir tekrarını yapma imkanı bulacaktır.

Değişmez dediğin Her şey değişir , yeter ki sen iste.  Ufak bir adım her şeyi değiştirmeye yeter. Şimdi şu anda, Senin o adımı atmaya cesaretin var mı?