ERİL DİŞİL ENERJİ KADIN ÇEMBERİ

İlişkilerinizde  bir şeyler eksik gibi mi hissediyorsunuz? Eril ve dişil enerji kavramını anlamak hayatınıza uyumu getirebilir.

Eril enerji, güç, iddialı olma ve mantık gibi özelliklerle ilişkilendirilirken, dişil enerji sezgi, besleyicilik ve yaratıcılık gibi nitelikleri temsil eder. Yin ve Yang gibi, bu enerjiler birbirini tamamlayıcı ve sağlıklı, gelişen bir dinamik için gereklidir.

Denge yaratmak için, hangi enerjinin baskın olduğunu fark etmek ve etkileşimlerinize her ikisini de entegre etmeye çalışmak önemlidir. 

Kendinizde eril ve dişil niteliklerin dengeli  bir karışımını teşvik ederek, ilişkilerinizin sadece iyileşmekle kalmayıp, genel üzerinde daha etkili ve güç kazandığınızı göreceksiniz.

Bu enerjilerin kendinizde ve diğerlerinde nasıl/neden ortaya çıktığını anlamak için  bu eğitime katılın. Dengenin gücünü benimseyin ve bağlantılarınızın derinleşip geliştiğini izleyin.

Eril ve dişil enerjiyi anlayıp, ona hakim olmak sizi karşıdaki kişinin en güçlü ve en zayıf yanlarını anlamaya yöneltir. Bu bilgi ile artık zor koşullarda kazanan siz olursunuz. Artık manipule edilmez ve ihtiyaç anında manipule eden siz olursunuz. 

Enerji merkezlerinin dengeden uzaklaşmış halini keşfettiğinizde ve onu yeniden dengeye getirdiğinizde gereksiz düşünce davranış ve duygu durumları hayatınızdan çıkar.

Hayatını genel hizmetli  veya savaşçı psikolojisi ile geçiren kişiler bu özelliklerini sakinleştirip pasife alabilir ve bunun sonucunda dinginleşirler.

Gereksiz işleri almayı bırakırlar ve kendilerini hayatlarının merkezine almaya başlarlar. 

ÇALIŞMA

2 şer saatlik 4 ders olarak düzenlenir

1.5 saat konu anlatımı- 30 dakika soru cevap

Çalışmalar sırasında ses kaydı kitap kaynak paylaşımı ve çeşitli test çalışmaları ile kendinizi ve yapısını analiz etmek istediğiniz kişileri çözümleyebiliyor olacaksınız.

Katılım ücreti 4 haftalık çalışma için 2000tl

8 saat canlı ders

4 ses kaydı

konuları destekleyici içerik paylaşımı

KAYIT OLMAK İÇİN Ödeme bilgileri

Qnb Bank

TR12 0011 1000 0000 0124 7245 41

Mediha Özlem Başar 

TRANSFER SIRASINDA AÇIKLAMA ALANINA SADECE KATILACAK KİŞİNİN AD SOYAD BİLGİSİNİ YAZIN LÜTFEN