Değersizlik – Kendini Sevme Online Çalışma

Bu çalışma 6 haftalık uzun süreli Değersizlik DUYGU dönüşüm çalışmasının 1. Aşamasıdır. 6 haftalık ana çalışma her gelir grubundan katılımcı için erişilebilir olması için kısımlara bölünmüştür. 16 Nisan 1. Aşamasıdır.

Herkesin kendini analiz edip değersizlik duygusuyla ne oranda yaralandığını ölçümleyebileceği bu seviyeden sonra kişi devam etme kararı alırsa 2. Seviyede temizlik ve dönüşüm içine girecektir. Bazı kişiler 1. Seviyede dönüşümünü tamamlayabilmektedir. Bu sonuç katılımcıların duygu soy ağaçlarının çok farklı yol haritasıyla oluşmuş olmasından dolayı farklılık göstermektedir.

Değersizlik çalışması 1. Seviye 16 Nisan 2022 saat 11:00-15:00 arasında Zoom üzerinden online gerçekleştirilecektir.


Değersizlik duygusuna ait tüm alt duygular ve bu duyguların açtığı yaralarla, tüm yaşamdaki oluşmuş hasar tespiti yapılacaktır. Atalardan ve aileden gelen değersizlik kodlarına bakılacak
Ve alt duygulardan

-Özsevgi

-Özdeğer
-Kaybetme korkusu
-Bağımlı ilişki modeli
-Kendini feda etme
-Özgüven

-Kurban Arketipi-Anne – Büyümeyen çocuk Arketipi

Sırasıyla bu Konuların tamamı derinlemesine işlenecektir.Bu çalışma her katılımcının kendinde ve yaşantısındaki ilişkilerinde etkileşimlerinde değersizlik duygusu temelli sorunları analiz etmesi, hayatındaki blokajını tespit etmesi için 1. seviyede zihinsel ve bedensel bir çalışmadır. Ön çalışma olan bölümde kişilerden bazıları için yapılan çalışmalar yeterli gelecek bu duyguya ilişikin tüm negatif etkileri dönüştürebilecekler. Bazı katılımcıların ise duygu ve -varsa- travma oluşumlu duygu kökleri daha derin çalışma gerektireceği için 2. seviye çalışmaya katılarak derin kazıma şeklinde ruh-beden-zihin seviyesinde dönüşüm sağlayan diğer çalışmalara katılmaları uygun olacaktır.

Katılım bedeli 1. seviye çalışma için 350tl dir. Kredi kartıyla ödeme yapmak istenirse 380tl +kdv olarak ödeme yapılabilir

Daha derin bir çalışmaya ihtiyaç duyan kişiler 2. Aşamaya kayıt olup dönüşüm çalışmalarına katılabilirler.
Dönüşüm çalışması detaylarını 1. Aşamaya katılan kişiler eğitim bölümünün sonunda bilgi olarak alabilecek ve kayıt olabilecekler.

2. seviye çalışması 4 hafta sürmektedir. Bu çalışmaya katılım bedeli 650 tl dir.