Olumlama Çalışması

Olumlama yani Afirmasyon çalışması kişide olumsuz ve tıkanık bir duygu varsa bunu olumluya çevirmek için yapılan bir bilinç altı çalışmasıdır. Kişinin beyni olumsuz bir duygu ve düşünceye kitlendiğinde bununla ilgili bir yargı oluşur, yargı oluşturduğumuz her alanda enerji tıkanıklığı yaşarız. En çok yargı oluşturduğumuz alanlar “başarı, şans, para, bolluk, bereket, ilişki, özgüven, kilo problemleri, yaşam sevgisi, kendini sevmek…” bir çok konuda kişi farkında olmadan yargıya sahip olabilir bu yargıların her biri o alanda negatif yönde yaratım ve çekim gücüne sahiptir.

Hangi konuda yargınız varsa  o konuda sürekli benzer olaylar yaratır ve kendinize benzer yönde olaylar yaşatacak kişileri hayatınıza çekersiniz “ben şanssızım ben başarısızım ne yapsam olmuyor , tüm ilişkilerimde aldatıldım… “ geriye dönük yaşadıklarınıza bakarsanız tüm yaşadıklarınızın aslında birbirinin aynısı hikayelere benzediğini , sadece içindeki kişilerin deşiştiğini görebilirsiniz. Bunun sebebi sizin içinizdeki yargının  bilinçaltınızda yerleşmiş bir kalıp oluşturmuş olmasıdır.

Olumlama yaparak bu yargıları ve bilinçaltı kayıtlarınızı değiştirebilirsiniz.

En etkili yöntem kişinin kendi sesinden duyacağı afirmasyon yani olumlamalarını kendi söylemesidir. Eğer olumlamalarınızı nasıl oluşturacağınızı bilmiyorsanız kişiye özel hazırlanan olumlama ses kayıtlarımızdan sipariş verebilirsiniz.

 

-Kişiye özel Olumlama ses kaydı çalışması ücreti 100tl

-Hangi konuda olumlama çalışmaya ihtiyacınız olduğunu tespit edemiyorsanız 30dk koçluk seansı beraberinde olumlama ses kaydı alabilirsiniz. Ücreti 250tl

Sipariş vermek istiyorsanız

ödemenizi aşağıdaki banka hesabına gönderdikten sonra e-mail ile dekontla birlikte olumlaması çalışılacak konuları başlık olarak iletebilirsiniz . Size özel kaydedilecek olumlama ses kaydınız 3 iş günü içerisinde size iletilecektir.

e-mail: ozlembasar@ozlembasar.com

Ödeme için banka hesap bilgisi:

IBAN 

TR290006200034600006655191

Garanti Bankası
Mediha Özlem Başar 
Not: Lütfen açıklama kısmına siparişinizi takip edebilmemiz açısından olumlama isteyen kişinin sadece isim soyismini yazınız.