UYANIŞ SINIFI ONLINE

Uyanış sınıfının ne anlama geldiğini tam manasıyla açıklayabilmek için hayatın tanımını ve insan yaşamında karşısına çıkan tüm kişi ve olayların tam anlamıyla ifade edilmesi gerekir.

İnsan doğduğu andan itibaren iç ve dış dünyasının karmaşasıyla boğuşur. bedeni, psikolojisi, karakteri, ailesi , okulu, çevresi, kendi kişiliği, ikili ilişkileri, evliliği, iş hayatı, başarısı, kariyeri, sağlığı , ruh hali …bu dinamiklerin her biriyle mücadele ederken bir bakar ömür bitmiş. Eğer çok geç olmadan hayatında yaşadığın sorunları ortadan kaldırmak istiyorsan bu sınıf tam sana göre demektir.

Eğer doğduğun anda bu hayatı yaşama klavuzu gibi bir rehberin olsaydı nasıl olurdu hiç düşündün mü?

işte bu sınıfa katıldığın hayatın tüm zorluklarının ne anlama geldiğini ve onların nasıl üstesinden geleceğini öğrenme imkanına sahip olacaksın.

 

UYANIŞ SINIFI

TOPLAMDA 4 MODÜL- HER MODÜL 7 GÜNDEN OLUŞUR

1.MODÜL: ÖZLE BAĞLANTI- İÇSEL YOLCULUK

SÜRE 1 HAFTA ÜCRET 150 TL
BU MODÜLÜ TAMAMLAYAN KİŞİLER İÇ DÜNYALARINI DETAYLICA KAVRAYARAK HAYATTAKİ BEKLENTİ, YARGI, DUYGUSAL İHTİYAÇ VE KİŞİLİK ANALİZLERİNİ YAPABİLECEK KÖK DUYGU VE ZAYIF NOKTALARINI BULACAK. BU HAYATTAN VE İLİŞKİ KURACAKLARI ZAMAN KARŞILARINA ÇIKACAK KİŞİLERDEN NE İSTEYEBİLECEKLERİNİ ONLARI NASIL ANALİZ EDEBİLECEKLERİNİ VE SORUNLARI ORTADAN KALDIRARAK İDEAL İLİŞKİ KURABİLMEK İÇİN ANALİZ YAPMAYI ÖĞRENMİŞ OLACAKLAR.

2.MODÜL: DERİN TEMİZLEME-GEÇMİŞLE YÜZLEŞME-AFFETME-TAKINTI ANALİZİ

SÜRE 1 HAFTA ÜCRET 150 TL
1. MODÜLDE KENDİSİNİ KEŞFETMİŞ HAYATTAN VE İNSANLARDAN BEKLENTİLERİNİ ÇÖZÜMLEMİŞ BİREYLER OLARAK ARTIK GEÇMİŞLER BİR PROBLEMİ KALMAMASI GEREKEN BİREYLERİN GEÇMİŞTEN GETİRDİKLERİ KÖK KORKU VE AFFEDEMEDİĞİ KİŞİLER OLAY ÖRÜNTÜLERİ VE TAKINTI ALIŞKANLIKLARININ TEMİZLENEREK GEÇMİŞLE OLAN BAĞ TEMİZLENİR. meditasyon ve bilinçaltı temizlik çalışmaları yapılır.

3.MODÜL: DIŞ DÜNYAYLA İLİŞKİ KURMA-DIŞA AÇILMA

SÜRE 1 HAFTA ÜCRET 150 TL
1. VE 2. MODÜLDE İÇSEL DÖNÜŞÜMÜNÜ YAŞAYAN KİŞİLERİN DIŞ DÜNYAYLA OLAN İLİŞKİLERİNİ KURMAYA BAŞLAMASI AŞK, İLİŞKİ, DUYGU, DEĞER BEKLENTİSİ GİBİ ÇÖZÜMLEME ÇALIŞMALARI VE İLİŞKİ DİNAMİKLERİNİ KURABİLMELERİ İÇİN ÇALIŞMA YAPILIR. nefes teknikleri, eril dişil enerji, kişilik tipleri öğrenilir. kişilerin doğru ilişki seçebilmeleri ve doğru kişilerle eşleşebilmeleri için düşünce sistemlerindeki aksaklıklar bulunup giderilir.

 

4.MODÜL: HAYATI KAVRAMA -BÜTÜNÜ ANLAMASÜRE

1 HAFTA ÜCRET 150 TL
1.2.3. MODÜLDE KİŞİ İÇERİDEN DIŞARIYA GELİŞİMİNİ VE DENGEYE GELİŞİNİ TAMAMLADIKTAN SONRA 4. MODÜLDE BÜTÜNÜ TAM OLARAK ANLAMAK ÜZERE EĞİTİLİR. KİŞİ BU MODÜLDE ÇEKİM YASASINI KULLANMAYI, DÜŞÜNCE GÜCÜYLE İSTEK YÖNETİMİ VE DÜŞÜNCE GÜCÜYLE ÇEKİM YASASINI İLİŞKİ YARATMAKTA PARA YARATMAKTA KULLANMAYI ÖĞRENİR.EVRENSEL YASALARIN İŞLEYİŞİ, PARA BOLLUK BEREKET, İSTEK VE BEKLENTİLERİN GERÇEKLEŞMESİYLE İLGİLİ PÜF NOKTALARI ÖĞRENEREK HAYATINDA KULLANMAYA BAŞLAR.

 

  • HER HAFTA UYGULANAN MODÜLDE KİŞİ HAYATININ DETAYLARININ ÇÖZÜMLEMESİNİ YAPAR. BU SÜREÇTE SÜREKLİ EĞİTMENLE DİYALOGDA VE SORU CEVAP YAPMA İMKANINA SAHİPTİR.
  • UYGULAMALAR KİŞİYE TÜM DETAYLARIYLA KENDİ KENDİNE YAPACAĞI ŞEKİLDE ONLİNE OLARAK İLETİLİR BU SÜREÇTE ANLAMADIĞI VE DESTEĞE İHTİYAÇ DUYDUĞUNDA EĞİTMENLE ÇÖZÜM ALIŞVERİŞİ YAPABİLİR.
  • ÇALIŞMA SIRASINDA KİŞİLERİN ENERJİ DÜĞÜMLERİ VE ZİHİN BLOKAJLARI ÇÖZÜLDÜĞÜNDEN ÇOĞU KİŞİDE BEDENSEL GERİLİMLER ORTADAN KALKTIĞI İÇİN KRONİK AĞRI VARSA İYİLEŞME GÖRÜLEBİLİR.
  • BAĞIMLILIKLAR VARSA YEME BAĞIMLILIĞI DUYGU BAĞIMLILIĞI KİŞİLERE BAĞIMLILIK, DEĞERSİZLİK DUYGULARI, aFFEDİLEMEYEN OLAY VE KİŞİLERle ilgili geçmiş olumsuz anılar ÇÖZÜMLENİR.
  • Dersler telegram programı üzerinden sınıf için oluşturulan gruba sabah saatlerinde iletilir. katılımcı gün içinde kendi tercih ettiği saatte dersi dinleyerek çalışmalarını yapabilir.
  • dersler için belli bir saatte katılım zorunluluğu bulunmamaktadır.

ÖDEME KONUSUNDA 4 MODÜLE BİRDEN KATILIM SAĞLANACAK İSE

BANKA HAVALESİ İLE ÖDEMEDE 450 TL DİR.

4 MODÜL KREDİ KARTI İLE ÖDEME İLE 550 TL.

MODÜLLERE TEK TEK KATILIM SAĞLANACAK İSE HER MODÜL BANKA HAVALESİ İLE ÖDEME İLE 150 TL DİR.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPILACAK İSE 175 TL DİR.