7 DUYGU 7 KAPI

7 DUYGU 7 KAPI EĞİTİMİ:

EĞİTİM ONLİNE OLARAK ZOOM ÜZERİNDEN HAFTADA 1 gün 1 aaat olarak gerçekleşerek TOPLAM 7 HAFTADA TAMAMLANACAKTIR.

7 HAFTA İÇİN KATILIM ÜCRETİ 250TL dir.

KREDİ KARTIYLA ÖDEMEK İSTERSENİZ 250TL+KDV Şeklinde ücretlendirilir.

1. KAPI: DUYGUSU BEN NEREYE AİTİM. NEDEN YAŞIYORUM NEREYE GİDİYORUM?

Kök duygulardan en önemlisi olan AİT OLMA – aidiyet duygusu işlenerek kişinin hayattaki varlığını ve  yolculuğunu anlaması , hayatının anlamını kavraması için başlangıç adımıdır.

2.KAPI: DUYGUSU BEN NE HİSSEDİYORUM HAYATTAN NE BEKLİYORUM BU HAYATA NE KATMALIYIM CİNSELLİĞİMLE NE KADAR BARIŞIĞIM

ÜRETKENLİK VE YARATICILIK İNSANIN EN ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİNDENDİR. Bunu keşfedememiş kişi potansiyelini eksik yaşar. Hayattaki konumunuzu tam ve doğru pozisyonlandırmanız için üretken enerjinizle Ve CİNSELLİK ENERJİNİZLE barışmanız gerekir.

3. KAPI: DUYGUSU KENDİNE GÜVEN KENDİNİ SEVME ÖZGÜVEN

ilişkileri ve hayattaki başarıyı en doğrudan etkileyen bu kapı kişiyi kendini sevme kendine güvenme ve hayatta gerçekleştirme alanlarından besler. Bu kapısını keşfedemeyen kişi hayat içinde çok zor güvenir çok zor sever çok zor başarılı olur.

4.KAPI DUYGUSU: SEVGİ SEVİLME HİSSETME TESLİM OLMA

Karşılıksız verebilmek, akışa teslim olmak ve hayatta herşeyi kontrol etmek zorunda hissetme bu kapının peoblemleridir. Bu duygularını çözümleyen kişi başarılı ilişkiler kıracak, hayatta kendini içten sevgi dolu ve çepeçevre güvende hissedecektir. Alma verme dengesini kurabilecektir.

5. KAPI DUYGUSU: İSTEDİKLERİMİ SÖYLEME HAYATTA KENDİNİ İFADE EDEBİLME VE İLETİŞİM KURABİLME

İnsanın hayattaki sorunlarının neredeyse tamamı iletişimi doğru kuramayışından ileri gelmektedir. Bu sebeple kendini doğru ve net ifade edip sağlıklı iletişim kuran birinin hayat içinde aşamayacağı hiçbir problem kalmaz.

6. KAPI DUYGUSU: SEZGİSEL GÖRME HAYAT İÇİNDE BAĞLANTILARI ÖRÜNTÜLERİ İÇSEL İŞARETLERİ VE OLAYLARI İNSANLARI OKUMA

Sezgileriyle bağlantısı olmayan kişiler hayat içinde zorlanarak “bunu bana neden yaptı anlamıyorum, neden hep bu olaylar başıma geliyor anlamıyorum” cümlelerini sık kullanırlar. Bu kapısını keşfeden kişi olayları ve insanları okumayı öğrenerek hayatta karşısına çıkan olay ve kişilerin amacını kavramaya başlar.

7. KAPI : DUYGUSU EVRENDEKİ HERŞEYLE BİR VE BÜTÜNÜM İSTEDİĞİMİ YARATMA GÜCÜMÜ KULLANMAYA BAŞLADIM

 

7. kapı açıklamasını sadece eğitime katılan kişiler öğrenecektir.

 

KAYIT OLMAK İÇİN ÖDEMENİZİ NAKİT YAPACAKSANIZ AŞAĞIDAKİ BANKA BİLGİLERİNİ KULLANARAK YAPIP DEKONTU 05323846794 ten ilettiğiniz taktirde eğitime kaydınız alınacaktır.

IBAN : TR29 0006 2000 3460 0006 6551 91
Garanti Bankası

Mediha Özlem Başar 

Not: Lütfen açıklamaya sadece eğitime katılacak kişinin isim soyismini yazınız. 

 

Kredi kartıyla ödeme yapmak istiyorsanız aşağıdaki linki tıklayarak güvenli ödeme sayfasından ödemenizi yaparak sayfa görüntüsünü 05323846794 ten ilettiğinizde kaydınız tamamlanacaktır.

shopier.com/4413929