Access the Bars™ Nedir

Başın üzerinde yer alan 32 özel noktaya uygulanan bir enerji seansıdır. İnsanların farklı şekilde işlev yapmalarına, değişimlerine ve hayatlarında olasılıklara açık olmalarına yardım eden bir bilinçaltı temizliği seansidir.

Bedenimizle bağlantılı bu 32 nokta, herhangi bir zamanda yarattığımız veya aslinda bize ait olmayan cocukken anne babamizdan ve gen yoluyla onceki atalarimizdan sosyal yasanti icinde baskalarindan aldığımız; düşünce, fikir, inanç, kalip , kaygi, kisitlama ve görüşleri saklar. Bu noktalar; seans icerisinde access in kendisine ozel sözel prosesleriyle dengelemeye calistigimiz , kaynak olarak tanımladığımız bilgileri iceren bolgelerdir.  Bu nedenle barsların belirli araliklarla seanslarla çalıştırılması, herkes icin bir ihtiyaçtır. belirli araliklarla seans yapildiginda hem o gune kadar edinilen kalip, kisitlama, yargi ve yanlis inanclar ortadan kalkacagi gibi hemde mevcut donem icerisinde yenilerinin olusmasi ve yerlestirilmesi engellenmis olur.

Gozunuzde canlandirmak acisindan icinizden gelen ne varsa ozgurce yapabileceginiz kendiniz olmaktan cekinmeden isteklerinizi ve dusuncelerinizi soyleyebileceginiz, baskalarinin dogrulari ve istekleri ugruna kendi isteklerinizden vazgecmeden surdureceginiz bir yasamin kapisini size aralayan access seansindan bahsediyoruz. Tam olarak kendi potansiyelinizi, secimlerinizi yasayacaginiz ve hayatn  sadece size ozel olasiliklarini yasayacaginiz bir hayata merhaba diyorsunuz.

Bars noktaları; bedeninizle doğrudan bağlantılıdır. Barsların çalışmaya başlamasını takip eden zaman içinde; düşüncelerin, duyguların, hislerin ve enerjilerin hücreler üzerinde yarattığı etkileri de serbest bırakır.

Gercekte sen kimsen o olursun ve kendini ozgurce yasamanin keyfini cikartirsin.

Hayatin tumu bana kolaylik, nese ve ihtisamla gelir.

Bilimsel bir dille anlatmak istersek, Access The Bars; baştaki 32 noktaya dokunarak hayatınızın o alanını sınırladığımız düşüncelerin elektriksel donanımını temizlemeyi içeren, gercek ve kokten değişime yönelik, uygulamalı bir vücut enerji işlemidir.

ACCESS THE BARS FAYDALARI:

Zihni ve Bedeni rahatlatır. Gerilimleri yok eder.

Üzüntüleri azaltır.

Kişinin hedefinde ilerlemesini bloke eden tıkanıklıkları temizler.

Yaşamın her alanında daha fazla kolaylığın yaşanılmasına yardımcı olur.

Yorgunluk, tükenmişlik,  kin, nefret,  duyguları tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer.

Nasıl işlediğini veya ona nasıl inandığınızı bilmek zorunda olmadan, yaşamınızda sınırlamalar yaratan blokajlardan kurtulmanızı sağlar.

Huzur, güven rahatlama duyguları yaratır.

Çocuklara ve gençlere sınavları öncesindeki günlerde BARS uygulaması yapılırsa, özellikle endişe ve sıkıntılarının giderilmesine yardımcı olur. Sınavlara kaygısı azalmış olarak giren kişi daha başarılı puanlar alabilmenin yolunu açmış olur.

Kişinin kendine koyduğu kısıtlamaları ortadan kaldırır. Bu sayede hayatın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir. Yeni ve hayırlı olanakların, bolluk ve bereketin kendine doğru çekilmesini sağlar.

Kafanızın içindeki diyaloglarını susturur. Hem rahatlatır hem de enerji verir.

Cinsel blokajları temizler. Cinsel enerjiyi arttırır.

İlişkilerde sabırsızlık ve tahammülsüzlük gibi duyguları azaltır. Tolerans ve iletişimi arttırır.

Uykusuzluk problemi çekenlerin, derin ve rahat uyumasına sabah daha iyi dinlenmiş ve enerjik kalkmasına yardımcı olur.

Bars seansı bariyerleri, korku ve kararsızlığın vücutta yarattığı negatif etkileri, yaşlanmayla ilgili ön yargıları, her türlü takıntıyı ve kişiye acı veren dosyaları sildiğinden, zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.

Derin gevşeme sağlar.

Hamile bayanların daha sakin, kolay ve rahat doğum yapmasında faydalıdır.

Korkuların, endişelerin giderilmesini sağlar.

Depresyonu ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Hayattan ve kendinden yeniden keyif almanın kapısını aralar.